Нацмузей народної архітектури і побуту України – партнер ДОХМ!

Налагоджується співпраця між музейниками прифронтової Донеччини і фахівцями провідних музейних закладів України.

24 листопада 2017 року КЗК “Донецький обласний художній музей” підписав договір про співпрацю з Національним музеєм народної архітектури та побуту України.

-Два скансени об’єднались для вивчення етнографічної спадщини на Донеччині і проведення спільних заходів.- повідомила директор ДОХМ Наталка Іванченко, – Заплановано ряд спільних акцій, які будуть мати значний культурологічний резонанс.

-Ми розуміємо, як важко доводиться колективу Донецького художнього, приміщення і колекція якого залишилося в окупованому Донецьку! – зазначила Генеральний директор Національного музею народної архітектури і побуту України Оксана Старак-Повякель, – Тому зробимо все, аби методологічно підтримати колег, продумуємо організацію заходів як в Києві, так і в Дружківці. Разом – переможемо!

Чудово! Цей договір відкриє обом сторонам широкі можливості для збирання, вивчення, узагальнення й експонування етномистецьких артефактів. – прокоментував відомий донецький художник Володимир Півень, – Музейне життя Донбасу відроджується!

Як відомо, ДОХМ було перереєстровано на підконтрольній Україні території на базі філії в селі Прелесне.

З грудня 2017 року, Донецький обласний художній музей переїздить до нового приміщення і виставкової зали у місті Дружківка, що дозволить вийти на нові рівні організації мистецьких заходів. Музейники вдячні Управлінню культури і туризму Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, Дружківській міській Раді за розуміння і реальну допомогу!

Прес-служба ДОХМ